Test tlumičů ZDARMA

Tlumiče

Měříme chladící kapalinu ZDARMA

201509 Našim zákazníkům jsme připravili před zimní sezónou speciální a jedinečnou akci. Až do 31.10.2015 máte možnost nechat si na svém voze změřit stav chladící kapaliny ZDARMA.  

Test tlumičů ZDARMA

Tlumice2 Navštivte náš autoservis ve dnech 10.-12.7.2015 a nechejte si u nás otestovat tlumiče vašeho vozu ZDARMA. Navíc si můžete prohlédnout na vlastní oči závodní kamion z rallye Dakar. Jako další dárek obdržíte při montáži tlumiče se slevou 10%.

Jarní prohlídka vozu i klimatizace

Duben 2015 Připravili jsme pro naše zákazníky ve spolupráci s partnerským autoservice.com novou jarní akci. Za pouhých 199 Kč vám na provedeme během měsíce dubna jarní servisní prohlídku vozu i klimatizace.  Neváhejte proto a objednejte se k nám ještě dnes. Leták s definicí jednotlivých úkonů naleznete ZDE.

Zdarma vyměníme žárovky

Zarovky I na měsíc březen jsme připravili pro naše zákazníky jedinečnou akci. Při zakoupení libovolných autožárovek pro vnější osvětlení vašeho vozu v naší prodejně autodílů, provedeme jejich výměnu na vašem voze ZDARMA.

Novoroční akce

201501 Pro všechny naše zákazníky, jsme na úvod roku 2015 připravili velmi zajímavou nabídku. Při nákupu libovolného sortimentu v naší prodejně autodílů nad 300 Kč, získáte Novoroční dárek ZDARMA.

Předvánoční sleva 15%

Vánoce Pro všechny naše zákazníky, jsme na poslední měsíc roku 2014 připravili velmi zajímavou nabídku. Při předložení tohoto letáku, získáte v naší prodejně autodílů slevu ve výši 15% na všechno. Přijďte si tedy k nám vybrat nějaký pěkný i praktický vánoční dárek.

Připravte se na zimu

Akce zima Počínaje dnešním dnem, mají naši zákaznící jedinečnou možnost připravit svůj osobní vůz na zimní motoristickou sezónu. Využijte akční nabídku na zimní prohlídku za pouhých 199 Kč a navíc, získáte jako dárek autolékárničku zdarma. Stačí v termínu 20.10. - 30.11.2014 přijít k nám s tímto letákem.

Podzimní servisní prohlídka

AkcePřipravili jsme pro naše zákazníky novou akci. Tentokrát se jedná o Velkou říjnovou akci, která probíhá v termínu 1.-31.10.2014. Využijte této akce a nechte si na svém voze udělat podzimní servisní prohlídku za pouhých 99 Kč. Leták k této akci je ke stažení ZDE.

V září dostanete dárek zdarma

Logo_ngk

Pro naše zákazníky jsme na září připravili další speciální akci. Při nákupu 4 ks zapalovacích svíček NGK, obdržíte zdarma malý dárek. Akce platí v termínu 1.-30.9.2014.

Test tlumičů ZDARMA

Tlumiče Ve spolupráci s naším dodavatelem náhradních dílů, jsme pro naše zákazníky připravili jedinečnou a neopakovatelnou akci. V termínu 2.-3.9.2014 vždy v době 10-17 hodin, bude probíhat v našem autoservisu testování tlumičů na vašich vozech ZDARMA. Stačí si jen vytisknout kupón z tohoto letáku a přijít v uvedeném termínu k nám.

Autolékárnička za skvělou cenu

Lekarnicka

Připravili jsme pro zákazníky novou prázdninovou akci. Během léta si u nás pořídíte novou autolékárničku s dobou expirace až do roku 2018. Stačí přijít k nám s tímto poukazem a odnesete si ji za skvělou cenu 110 Kč

V červnu na geometrii

Geometrie

Tak jako každý měsíc, i na ten červnový, jsme pro naše zákazníky připravili speciální akci. Během června vám provedeme po předložení tohoto poukazu laserovou geometrii za pouhých 250 Kč

Plnění klimatizace v květnu

Plneniklimatizaci-il Jaro je v plném proudu a my jsem pro naše zákazníky připravili novou slevovou májovou akci. V průběhu celého měsíce května, Vám provedeme po předložení tohoto poukazu plnění klimatizace vašeho vozu jen za 200 Kč.

Jarní servisní prohlídka zdarma

Servis Pro všechny naše zákazníky, kteří si během měsíce dubna nechají v našem pneuservisu přezout auto, získají po předložení tohoto kupónu jarní servisní prohlídku vozu ZDARMA

Výměna oleje a filtru zdarma

Olej Pro naše zákazníky, jsme tentokrát připravili novou březnovou akční nabídku. V případě zakoupení oleje a filtru v naší prodejně, vám provedeme výměnu obojího kompletně ZDARMA. Akce platí při předložení tohoto poukazu

Seřízení světel

Svetla Pro naše zákazníky jsme připravili únorovou akční nabídku. Po celý únor SEŘÍDÍME a PROVEDEME KONTROLU SVĚTEL  vašeho vozidla za bombastickou akční cenu 50 Kč, a to na počkání. Stačí dorazit do našeho autoservisu v průběhu otevírací doby.

 

Akční nabídky

Únor 2015 Pokud si v naší prodejně autodíů zakoupíte během února olej a filtr, získáte v našem autoservisu jejich výměnu ZDARMA. Více informací naleznete na tomto letáku.

Další