Pneuservis - naše služby

Pneu Poskytuje již řadu let komplexní služby v oblasti pneu. Provádíme veškeré výměny, opravy a údržby pneumatik na všechny druhy vozidel. Standardní opravy poškozených pneumatik a duší. Zajistíme odbornou výměnu kol (pneu, disků, duší, ventilů) včetně vyvážení, huštění a ekologické likvidace ojetých pneumatik.

Poskytneme celoroční uskladnění Vašich pneumatik.

Veškeré pneuservisní práce provádíme na nejmodernějších strojích. Naši technici jsou pravidelně proškolováni.

Dodáváme pneumatiky, ocelové, lité ráfky kol, pojistné šrouby, matice kol vč. ostatních autodoplňků za super ceny pro koncové zákazníky, firemní zákazníky, autosalony i jiné pneuservisy.

 

ŠPIČKOVÉ PNEU LASSA POUZE U NÁS

LassaNáš zavedený pneuservis uzavřel exluzivní partnerství se špičkovým výrobcem pneumatik na všechny druhy vozidel značky LASSA. Mladá značka, která vsadila na úzkou spolupráci se světovou jedničkou japonským gigantem Bridgestone Corporation a postavili společnou továrnu Brisa – Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading Inc. Vyrábějí se zde pouze pneumatiky BRIDGESTONE a LASSA. Svou velikostí 350.000 m2 patří mezi největší továrny na světě a je druhou největší továrnou v Evropě. LASSA je exportována do více než 50 zemí světa. Přijďte i vy k nám a pořiďte si kvalitní pneumatiky na svůj vůz.

Další